“2008 yılında Kontrol Mühendisliği programından mezun olduktan sonra İTÜ Mekatronik Mühendisliği yüksek lisans eğitimi ile devam ettim. Bu süreçte İTÜ Mekar Laboratuvarında sanal algılayıcılar, donanım içeren gerçek zamanlı taşıt dinamiği benzetimcil… ” —
Kerim Kahraman
“2008 yılında Kontrol Mühendisliği programından mezun olduktan sonra İTÜ Mekatronik Mühendisliği yüksek lisans eğitimi ile devam ettim. Bu süreçte İTÜ Mekar Laboratuvarında sanal algılayıcılar, donanım içeren gerçek zamanlı taşıt dinamiği benzetimcil… ” —
Kerim Kahraman
Mezunlarımızın yorumlarını okudunuz mu?